Anasayfa / BLOG / ANKARAKA - 2018 Yılı Teknik Destek Programı Açıklandı
   Geri   
Paylaş:  

ANKARAKA - 2018 Yılı Teknik Destek Programı Açıklandı
ANKARAKA - 2018 Yılı Teknik Destek Programı Açıklandı

Ankara Kalkınma Ajansı (ANKARAKA)'dan yapılan duyuruya göre 2018 Yılı Teknik Destek Programı 3. dönemine ilişkin başvuruların değerlendirme süreci tamamlandı.

Ajans'tan yapılan açıklamada program kapsamında toplam 25 başvuru alındığı belirtilirken, 2018 Yılı Teknik Destek Programı Başvuru Rehberi’nde yer alan Nihai Değerlendirme Tablosu'ndaki ölçütlere göre toplam 7 başvurunun destek almaya hak kazandığı belirtildi.

Destek almaya hak kazanan kurum / kuruluşlar, duyuru tarihi itibariyle 10 gün içerisinde ajans ile randevulaşarak sözleşme imzalamaya davet edildi.

ANKARAKA - 2018 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan proje ve başvuru sahipleri şu şekilde:

  • "Sanatla Terapi ve Yaratıcılık" Metodları ile Görme Engelli Gençlere Sosyal ve Kültürel Yaşam Becerileri Edindirme Projesi (Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneği)
  • Pozitif Psikoterapi Metodları ile İnfaz Koruma Memurlarına Psikolojik İlk Yardım Becerilerinin Edindirilmesi Eğitici Eğitimi (Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ankara Eğitim Merkezi Müdürlüğü)
  • Kadına Yönelik Şiddet Alanında Çalışan Mesleki Personelin Travmaya Yönelik Müdahale Becerilerinin Geliştirilmesi Eğitimi (Ankara Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü)
  • Kalecik’te Yöreye Özgü Ürünlerin İşlenmesi, Paketlenmesi, Depolanması, Markalaşması ve Ticarileşmesinde Kalite Süreçleri (Kalecik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü)
  • Fiber Optik Kablo Ek ve Ölçü Tekniği Eğitimi (OSTİM Sanayici ve İşadamları Derneği)
  • Sağlık Çalışanları ve Hasta Yönünden Sağlık Hukukuna Bütüncül Yaklaşım Eğitimi (29 Mayıs Devlet Hastanesi)
  • Nar Kurumsal Gelişim Finans ve Hukuk Eğitimleri (Ankara Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş.)

 

 

 


Paylaş: